REC3-053.3SRW/H2/A/M
DC-DC Converter, DIP24, 2kV reg 2:1, 3W, 3.3V, 900mA, REC3-S_DRW(Z) Series | RECOM Power Inc. REC3-053.3SRW/H2/A/M